Innowacyjność rozwijana doświadczeniem.

Finnotech to marka, za którą przemawia pasja oraz wykwalifikowany zespół. Początki naszej działalności sięgają roku 2013, gdy druk 3D był jeszcze niszowy, a my zajmowaliśmy się już produkcją dla zewnętrznych klientów. Odtąd nasza ambicja i chęć rozwoju tej dziedziny nie przestała rosnąć i do dziś systematycznie rozszerzamy swoją ofertę osiągając kolejne kamienie milowe. Jednym z nich był rozwój własnego parku maszynowego czy stworzenie marki F3DFilament dystrybuującej materiał do druku technologii FDM na całą Europę.

Nasz materiał jest ceniony w branży technologii addytywnych, co w 2019 roku zaowocowało otrzymaniem nagrody dla najlepszych producentów filamentu podczas Dni Druku 3D.

Nie boimy się wyzwań. Jako pierwsi w Polsce stworzyliśmy rzeźbę wykonaną techniką 3D, która została oficjalnie odsłonięta przez władze miasta Bielsko – Białej. Postać poetki okresu międzywojennego Kazimiery Alberti powstała na Skwerze Poetów przy Akademii Techniczno – Hutniczej i została wykonana z polimerów oraz grafenu o wyjątkowych właściwościach elektrycznych i mechanicznych. Zastosowane materiały zapewniają ochronę przed czynnikami atmosferycznymi oraz wytrzymałość rzeźby na około 100 lat.

Poza wielkogabarytowym wydrukiem FDM skupiamy się również na precyzyjnych modelach z żywic światłoutwardzalnych oraz na wielokolorowych elementach z gipsu metodą CJP. Obserwując zapotrzebowanie na wiedzę o produkcji i sprzęcie z zakresu druku 3D rozpoczęliśmy także serwisowanie drukarek oraz usługi edukacyjne.

Podjęte przez nas kroki umożliwiają nam to nie tylko odpowiedni dobór i wdrożenie technologii druku, lecz także efektywne tworzenie prototypów oraz dopasowanie optymalnego materiału. Zamieniamy wizje Twojej wyobraźni w produkty.

Jesteśmy dumni ze wspólnych osiągnięć.

Łukasz Mikłowski

Prezes Zarządu

+48 606 140 096

Przemysław Gągol

Kierownik Projektu

+48 518 825 202

Michał Mikłowski

Kierownik Magazynu

+48 505 978 923

Piotr Opara

Asystent Zarządu

+48 882 778 282